Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

TICTAC – KUIDAS NOORSOOTÖÖTAJATE ÕPIRÄNDE PROJEKTI TEHA?

Pakume noortega tegelevatele inimestele (sh õpetajatele ja huvijuhtidele, spetsialistidele ja noortejuhtidele), kes on huvitatud rahvusvahelisest koostööst programmi Erasmus+ Euroopa Noored raames, võimalust kandideerida TicTac koolitusele (inglise keeles Multilateral Training Course to support quality in youth worker mobility activities under Erasmus+ Youth in Action).

Koolituse eesmärgid:

Koolitus toimub 16.-22.märtsil 2015 Türgis ning töökeelena kasutatakse inglise keelt.

Koolituse sihtgrupp: noortega tegelevad inimesed, noorsootöötajad*, noorteliidrid (vanuses 18+), kes on:

  • varem organiseerinud mõnda rahvusvahelist üritust (ei pea olema Euroopa Noored programmi raames toetatud tegevus);
  • ning tahavad õppida tundma programmi Erasmus+ Euroopa Noored, et kasutada seda rahvusvaheliste partnerlussuhete loomiseks ja noorteprojektide kvaliteedi tõstmiseks.

Osalejatel peab olema oma organisatsiooni toetus koolitusel osalemiseks ja võimalus viia ellu programmi Erasmus+ Euroopa Noored projekte.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja kohtumisega kaasnevad kulutused katab koolituse korraldaja Türgis. Rahvusvahelised reisikulud, sh kindlustuse kannab Euroopa Noored Eesti büroo. Samuti tegeleb koolitusele valituks osutunud inimeste reisikorraldustega Eesti büroo.

Kandideerimise tähtaeg: 1.veebruar 2015

Elektroonilise kandideerimisvormi koos lisainfoga koolituse kohta leiate SALTO kodulehelt.
Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

NB! TICTAC koolitused on edukalt toimunud juba aastaid ja neil on osalenud paljud Eesti noorsootöötajad. Eelmiste koolituste kokkuvõtetega saab tutvuda siin. Koolituse ingliskeelse lisainfo leiate lingilt: TICTACInfoPackforParticipants 2013-2014.pdf

Küsimuste korral võtke ühendust Anna Kuzinaga aadressil anna.kuzina@archimedes.ee või helistage 69 79 217.

YWMob_ee

Lisainfo:

Noorsootöötajate õpirändeprojektid  võimaldavad vahetada ning levitada häid praktikaid; võrrelda erinevaid lähenemisviise; omandada uusi teadmisi ja praktiseerida oskusi; algatada muutusi, mis omakorda aitavad tugevdada kohalikku noorsootöö arengut.

Selliste projektide eesmärgiks on arendada noorsootöö kvaliteeti, edendada kogemustevahetust ja koostööd kolleegidega Euroopast.

KUIDAS NOORSOOTÖÖTAJATE ÕPIRÄNDE (KA1) PROJEKTI TEHA? vt käsiraamatus lk 26-31

————————————————————————————————————————————

*Noorsootöötaja all mõistame lähtuvalt „Noorsootöötaja Kutsestandardist”  spetsialiste, kes täidavad erinevaid rolle sõltuvalt tegevuskohast / situatsioonist, sihtgrupist ning eesmärgist. Noorsootöötaja tegeleb noortega individuaalselt ja rühmas, kavandab ning hindab programme ja projekte, juhib kaastöötajaid, hooldab hooneid ja seadmeid, teeb koostööd teiste valdkondade spetsialistide, vanemate ja huvigruppidega. Mõisted ja lisainfo: noorsootöö õpikus.